Jak jechać pod namiot, nie zabierając namiotu?

Sezon namiotowy w Polsce powoli się kończy (lato, wróć!). Jeśli jednak masz w planach podróż z plecakiem po Stanach Zjednoczonych, ten wpis Cię zainteresuje.

namiot

Uwielbiasz wakacje pod chmurką, ale jesteś jedną z tych osób, które na polu namiotowym gorączkowo szukają zasięgu, by wygooglać, jak samodzielnie rozbić namiot (a ostatecznie i tak potrafią tylko wbić śledzie)? Serwis Tentrr to dla Ciebie idealne rozwiązanie. Jest to startup powstały z myślą o podróżnikach, którzy nie chcą wydawać milionów monet na nocleg, a jednocześnie wolą uniknąć konieczności noszenia i rozbijania namiotu.

Wynajmij sobie namiot

Tentrr pozwala na wynajęcie namiotu w różnych zakątkach Ameryki (póki co kilkaset kilometrów na wschód od Nowego Jorku). Co ważne, namiot będzie na Ciebie czekał na miejscu – rozbity i gotowy do zamieszkania, a przy tym bardzo dobrze wyposażony. Znajdziesz w nim łóżko, krzesła, a nawet małą kuchnię.

Ceny za nocleg dla czterech osób zaczynają się już od 100 dolarów za noc. W razie potrzeby jest możliwość dostawienia dodatkowego namiotu, nie ma za to obawy, że będziemy dzielić kemping z hałaśliwymi sąsiadami. Prywatność i wygoda w niskiej cenie – oto przepis na sukces Tentrr.

 

namiot

A jeśli mieszkasz w Ameryce i dysponujesz zielonym terenem, możesz zostać partnerem Tentrr. Udostępniając swoją działkę dla podróżników korzystających z serwisu, jego partnerzy mogą zgarnąć 5000 dolarów rocznie. Dobry deal, prawda?