Realizacje

SchoolVoice

Klient:

SchoolVoice oraz Netaq


Data:

Wrzesień 2015r.


Zakres prac:

  • Strona internetowa
  • Aplikacja mobilna
  • Aplikacja internetowa

Realizacja

Każdy kto jest rodzicem i wysyła swoje dziecko do szkoły boryka się każdego dnia z trudami życia codziennego z tym związanego. Od zebrań rodziców, przez pisemne zgody na wyjazd pociechy na szkolną wycieczkę, po oceny jakie dziecko przynosi do domu.

Gdyby to wszystko mogłoby być prostsze

Nie zależnie od kraju, religii czy nawet kontynentu wszyscy rodzice napotykają te same utrudnienia w szkolnym życiu swojego dziecka. Gdyby jednak te trudności zmienimalizować do minimum lub nawet zlikwidować je całkowicie?

Na przeciw wszytkim rodzicom wyszli członkowie zespołu Netaq, którzy jednocześnie stanowią naszego wieloletniego partnera oraz klienta biznesowego.

SchoolVoice na drodze komunikacji szkoły z rodzicem

Postanowili oni stworzyć aplikację, która ułatwi i kompletnie zmieni formę komunikacji szkoły z rodzicem oraz na odwrót. Szkoła wykupująca produkt rejestruje swoich uczniów oraz ich rodziców - od tego momentu cała korespondencja odbywa się za pomocą smartphona. Najprostsze sprawy, jak sprawdzenie ocen ucznia w dzienniku, po podpisywanie zgody na wyjazd dziecka na wycieczkę za pomocą podpisu elektronicznego, nie stanowią już żadnego problemu.

Aplikacja mobilna oraz internetowa

Stworzony produkt miał działać na dwóch płaszczyznach - jako aplikacja dostępna na smartphony, ale również jako aplikacja internetowa dostępna z poziomu przeglądarki komputera stacjonarnego.

Naszym zadaniem było opracowanie pełnej kreacji wizualnej dla obydwóch platform.

Strona internetowa

Ostatnim etapem naszych prac było przygotowanie promocyjnej strony internetowej. Strona miała nie tylko przedstawiać funkcjonalność aplikacji, ale w sposób bezpośredni zachęcać szkoły do zakupienia produktu czyli do pobrania jej ze sklepu AppStore lub GooglePlay.

Zobacz również

Versum

Versum

Auto Dusza Porsche

Auto Dusza Porsche