Realizacje

Commercial Finance

Klient:

Commercial Finance


Data:

Czerwiec 2015r.


Zakres prac:

  • Strona internetowa
  • Identyfikacja wizualna
  • Ikonografia

Realizacja

Jeden z naszych stałych klientów Ubezpieczenia Online Sp. z o.o. wrócił się do nas z wykreowaniem wizerunku dla kolejnego podmiotu wchodzącego w spółkę.

Commercial Finance, bo o nim mowa, oferuje klientom indywidualnym możliwość wyszukania najkorzystniejszego ubezpieczenia na życie w różnych kategoriach.

Pełen zakres usług

Naszym zadaniem było stworzenie kompletnej identyfikacji wizualnej oraz serwisu internetowego służącego do sprzedaży usług Commercial Finance.

Strona internetowa

Bardzo ważnym elementem naszych prac było pełne przygotowanie serwisu internetowego. Na uwadze mieliśmy grupę docelową, która bezpośrednio wskazywała nam, że serwis musi być nie tylko przejrzysty, ale również prosty w obsłudze.

Obraz jako podstawą łatwej komunikacji

Jednym z założeniem było ograniczenie treści pisanej do minimum, przy jednoczesnym jej wsparciu warstwą wizualną. W tym celu stworzyliśmy, specjalnego dla tej realizacji, set ikon, które charakteryzowały poszczególne usługi. Pozwoliło to na prowadzeniu użytkownika po serwisie internetowym konkretnymi ikonami, a nie tekstami. Wszystko to miało swoje odzwierciedlenie w łatej obsługe strony internetowej.

Zobacz również

Kancelaria Radcy Prawnego Blanka Żak-Madera

Kancelaria Radcy Prawnego Blanka Żak-Madera

SchoolVoice

SchoolVoice