Realizacje

Klimas Wkręt-met Sp. z o.o.

Klient:

Klimas Wkręt-met Sp. z o.o.


Data:

Luty 2016r.


Zakres prac:

  • Strona internetowa
  • Wersje responsywna RWD

Lubimy wyzwania poparte wymiernym efektem włożonej przez nas pracy w realizację projektu

Na przełomie roku 2015/2016 nasza agencja została wybrana jako jeden z uczestników mogących przystąpić do przetargu na realizację nowej strony internetowej Klimas Wkręt-met Sp. z o.o.. Bez najmniejszego wahania podjeliśmy ryzyko świadomi swoich umiejętności.

Zakres prac miał obejmować pełen rebranding aktualnej strony internetowej, w tym:

  • Indywidualny projekt graficzny
  • Przygotowanie projektu graficznego zgodnego z RWD (Responsive Web Design)
  • Wdrożenie systemu zarządzania treścią CMS

Ostatecznie nasza agencja wygrała otwarty przetarg, a po naszej stronie do wykonania była cała warstwa wizualna nowego serwisu internetowego.

Przebieg realizacji

Nasze prace poprzedzone były licznymi spotkaniami w siedzibie klienta celem ustalenia wszystkich oczekiwań względem nowej strony internetowej. Analizowaliśmy konkurencję oraz grupę docelową. Jasnym był fakt iż nowa strona musi charakteryzować się nie tylko prostą obsługą, ale musi mieć możliwość dalszego rozwoju ponieważ jednym z głównych działów były kategorie produktowe, w których docelowo znaleźć się miało kilkatysięcy produktów.

Przygotowanie i akceptacja projektu nowej strony tytułowej była tylko początkiem kilkumiesięcznej pracy nad projektem graficznym, bowiem stanowiła ona wzór do stworzenia koncepcji wszystkich podstron jakie mogliśmy w nowym serwsie znaleźć. Dodatkowo każdy z przygotowanych projektów musiał być dostosowany do RWD, w tym celu powstało ponad 30 unikalnych projektów, które miały trafić do implementacji.

Podsumowanie prac

W efekcie finalnym uzyskaliśmy nowoczesny projekt, dostosowujący się do rozdzielczości użytkownika, który został pomyślnie wdrożony i aktualnie w dalszym ciągu jest rozwijany.

Zobacz online:

www.wkret-met.com

Zobacz również

OuiHelp

OuiHelp

Repignite

Repignite