Realizacje

Corratel

Klient:

Corratel


Data:

Styczeń 2017r.


Zakres prac:

  • Strona internetowa
  • Wersje responsywna RWD

Realizacja

Nieskomplikowana struktura strony internetowej nie zawsze idzie w parze z prostą jej relizacją.

Problemem z jakim często się spotykamy podczas realizacji niedużych serwisów internetowych jest brak treści merytorycznej, która ma wypełnić content.

Postęp technologiczny w branży IT daje użytkownikom coraz większą powierzchnię użytkową ekranów, pozwla to na czytelniejsze przedstawianie witryn internetowych. Co jeżeli treści strony internetowej jest znikoma? Przed takim problemem staneliśmy w przypadku tej realizacji.

Kompozycja wizualna

Odpowiednia budowa wizualna, wykorzystanie zdjęć i ilustracji pozwala na uwydatnienie nawet małej treści merytorycznej. Wymaga to większych nakładów pracy związanych z przygotowaniem struktury strony internetowej, jednak w końcowym efekcie uzyskujemy czytelną i skupioną na najważniejszych informację firmową stronę internetową.

Efekty końcowe

Corratel to globalna korporacja, która swoją siedzibę ma w samym centrum Nowego Jorku. Podstawową działalnością jest pośrednictwo w poszukiwaniu i zatrudnieniu wyspecjalizowanych pracowników do dużych i średnich firm.

Istotą działania Corratel jest międzynarodowa siatka rekruterów, która swoje doświadczenie przekłada na wyniki w postaci jedynie wyspecjalizowanych i doświadczonych potencjalnych pracowników.

Od słów do realizacji

Naszą agencją i Corratel łączy słowo klucz - jakość. Postawiono przed nami zadanie stworzenia nowej strony internetowej, która w jasny sposób przedstawi zakres działalności firmy, ale jednocześnie będzie atrakcyjna wizualnie.

Cała realizacja trwała zaledwie trzy tygodnie. Poparta była zaufaniem ze strony klienta oraz naszym doświadczeniem. Efeky końcowe zaowocowały kontynuacją współpracy przy tworzeniu kolejnych serwis tej firmy. A jakie będą Twoje odczucia? Sprawdź.

Zobacz online:

www.corratel.com

Zobacz również

Bubbles

Bubbles

OuiHelp

OuiHelp