Realizacje

Bus on Time

Klient:

Bus on Time


Data:

Wrzesień 2015r.


Zakres prac:

  • Strona internetowa
  • Wersje responsywna RWD
  • Aplikacja mobilna

Realizacja

Czy będąc rodzicem dziecka samodzielnie dojeżdżającego do szkoły nigdy nie zastanawiałeś się nad jego bezpieczeństwem? Oczywiście, że tak.

Od wyjścia z domu, po szkolny dzwonek.

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich podstawową formą transportu dzieci do szkoły są szkolne autobusy. Każdego dnia setki z nich odbierają tysiące dzieci spod ich domów i wiozą pod szkołę. Nigdy jednak jak dotąd rodzice nie mieli pełnego podglądu na to co dzieje się z ich pociechami na odcinku dom - szkoła. A co w przypadku gdy dziecko zachoruje lub z innych przyczyn nie idzie do szkoły? Szkolny autobus traci czas na dojazd w miejsce skąd dziecko miałobyć odebrane.

A gdybyśmy mogli nie tylko komunikować się z kierowcą autobusu, ale oglądać pełen przebieg trasy szkolnego autobusu na smartphonie? Na taki pomysł wpadło 4 młodych ludzi, który założyli Bus on Time i skontaktowali się z nami byśmy pomogli im ich pomysł wdrożyć w życie.

Podstawowe założenia:

  • Aplikacja dostosowana dla systemów iOS oraz Android
  • Prosta obsługa
  • Oparta w dużej mierze na sprawdzonych rozwiązaniach jak Google Maps

Aplikacja mobilna oraz strona internetowa

Od czego zacząć?

Najważniejszy element całej realizacji to oczywiście aplikacja mobilna. Od tego również nasze prace się rozpoczęły. Po naszej strony leżało stworzenie wszystkich makiet, które poźniej zwizualizowaliśmy opracowując indywidualny projekt graficzny.

Sprzedajmy nasz produkt.

Drugim etapem prac było zaprojektowanie strony produktowej, która miała posłużyć przede wszystkim prezentacji produktu, jakim jest aplikacja mobilna. Całość musiała być nie tylko atrakcyjna wizualne, ale przede wszystkim intyuicyjna i prosta w prezentacji.

Podsumujmy efekty naszej pracy

Wystarczył blisko rok by klient wrócił zadowolony z realizacją kolejnych swoich pomysłów. Czy coś może bardziej wyrażać satysfakcję jak chęć podjęcia długofalowej współpracy przy nowych produktach? Odpowiedź pozostawiamy Tobie.

Zobacz również

Amirco & BlackLake

Amirco & BlackLake

Tidio

Tidio