Strona internetowa

Xue Xue Institute

Klient:

Xue Xue Institute


Data:

Lipiec 2017r.


Zakres prac:

  • Strona internetowa

Fotografie: © Ingmar Kurth

Realizacja

Xue Xue to pierwszy, prywatny instytut na Tajwanie, który organizuje spotkania oraz warsztaty dla pasjonatów sztuki, designu i kultury.

Do naszych zadań należało przygotowanie nowej odsłony strony internetowej.

Każdego dnia w naszej pracy poszukujemy kreatywnych rozwiązań funkcjonalnych, ale również wizualnych. Wszystko jednak co robimy skupia się w okół treści, która dla potencjalnego odbiorcy jest najważniejsza i musi być czytelna i łatwo dostępna.

Inspiracji do naszych projektów szukamy wszędzie, a w szczególności w tym co nas otacza. Anlizując projekt i wymagania klienta wiedzieliśmy jedno - chcemy uzyskać projekt minimalistyczny, który uwagą użytkownika skupi na treści. Inspiracją dla warstwy wizualnej były architektura budynku oraz jego wnętrza, specjalnie zaprojektowanego dla instytutu.

Nasz cel

Minimalistyczny styl skupiony na treści merytorycznej.

Głównym celem instytutu jest zrzeszenie projektantów, grafików oraz osób zafascynowanych sztuką, designem i kulturą. Organizowane warsztaty nie tylko rozwijają umiejętności uczestników, ale przede wszystkim pozwalają wizualizować ich wyobrażenia.

Wizualizowany obraz jest kluczem do zrozumienia artysty. Naszym celem było stworzenie strony, która przemawiać będzie rzeczywistymi zdjęciami dopełnionymi treścią czytaną.

Minimalizm w czystej formie.

Zainteresowała Cię ta realizacja? Chcesz z nami współpracować?

Nie czekaj! Napisz na adres biuro@visiontrust.pl lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego.

Zobacz również

Pałac Schoena
Strona internetowa, RWD

Pałac Schoena

eOdpoczynek.pl
Strona internetowa, Ilustracje

eOdpoczynek.pl